İçimden Geldiği Zamanlar Okuyorum. Olmasını İstediğim Şeyler Vardı Bir Kısmı Oldu


İçimden Geldiği Zamanlar Okuyorum. Olmasını İstediğim Şeyler Vardı Bir Kısmı Oldu

Ben yaklaşık 2 hafta önce buldum ve okumaya başladım bu duayı. 21 kere falan okumadım. İçimden geldiği zamanlar okuyorum. Olmasını istediğim şeyler vardı bir kısmı oldu bir kısmına da çok yaklaştım. Hayatımda farklılıklar oldu. Güzelleşti hayatım. Eminim ki bu dua sayesinde oldu bunlar. Arkadaşlar varsa içinden çıkamadığınız bir durum, olmasını istediğiniz bir şey çekinmeden okuyun. Her gün okumanız ya da 7 kere 21 kere okumanız zorunlu değil. İçinizden geldiği kadar, içinizden geldiği zaman abdest alın ve okuyun bu duayı. Bir şey kaybetmezsiniz inanın ki, inanarak okuyun. Umarım herkesin duaları kabul olur.

buse, 17.10.2013 Tarihinde Yazdı
Cevap Ekleyin
İsminiz :
Cevabınız :
E Posta Adresi : (Sitede Yayınlanmaz)
İnsanmısınız ? :
Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
Gönderin :

1 Cevap Yazıldı "İçimden Geldiği Zamanlar Okuyorum. Olmasını İstediğim Şeyler Vardı Bir Kısmı Oldu"

ÖMER
25.10.2013
BU DUAYI İNANARAK OKUYUN İNANIN KARDEŞLERİM BÜTÜN SIKINTILARINIZ GİDECEKTİR.BEN OKUDUM VE BUNU ALIŞKANLIK HALİNE GETİRDİM.ALLAHA ŞÜKÜR OKUMAYA BAŞLADIĞIM GÜN İÇİMDE BİRŞEYLER HİSSETTİM.DÜNYA DUA ÜZERİNEDİR.ALLAH TÜM MÜSLÜMANLARA YARDIM ETSİN.
#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası | Yardım Forumları

Fetih Suresi, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

DMCA.com

Mayıs - 2018