Müminin Tarifesi


Müminin Tarifesi

Sağlun hazırlayanlardan.
ama meale dikkat edin.
1-Hazreti muhammedin yanında olanlar kafirlere karşı keskin kendi aralarında merhametlidir.(Bazı müslümanım diyenler allaha küfür edenlerin ve hz.muhammede hakaret edenlerin yanındalar bunlar ayete göre mınafık kafirler örneğin Diyarbakır eski müftüsü ve Altan tan Hüda Kaya gibileri Diyerleri zaten biz kafiriz diyorlar)
2-Müminin tarifesi secde ve rükü edenlerin alınlarında ki nişana bağlamış hakikatten namaz kılan ve allahı her zaman anan adam yüzünde ki nur nişanıdır bu da tevrattandır saygılarım.


Agit TURAN, 04.11.2015 Tarihinde Yazdı
Cevap Ekleyin
İsminiz :
Cevabınız :
E Posta Adresi : (Sitede Yayınlanmaz)
İnsanmısınız ? :
Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
Gönderin :

0 Cevap Yazıldı "Müminin Tarifesi"
#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası | Yardım Forumları

Fetih Suresi, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

DMCA.com

Mayıs - 2018